czwartek, 16 lipca 2009

Niedługo wracam

Dostaję sporo maili z pytaniami o aktualizacje bloga.

Zaniedbałem pisanie ponieważ od października ubiegłego roku realizuję duży projekt i po prostu nie mam czasu na blogowanie.

Wkrótce wracam do pisania bo mam wiele nowych i, mam nadzieję, ciekawych przemyśleń.

15 komentarzy:

 1. Dobrze, że już Pan wrócił, dlatego proszę o więcej wpisów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również czekam z niecierpliwością na kontynuowanie tego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo dużo osób na to czeka, bo blog był naprawde fajny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo podoba mi się ten blog. Lubię taką tematykę. Postaram się tutaj częściej zaglądać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim zdaniem marketing prawniczy za bardzo nie istnieje, gdyż ta branża nie może się reklamować. Oczywiście jeśli ktoś posiada stronę www to można przeprowadzić audyt SEO http://www.bielsko.biala.pl/firmy/porady/751/audyt-czyli-sposob-na-sukces celem wyeliminowania błędów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pozycjonowanie sklepów internetowych jest nadal bardzo skutecznym sposobem na zdobycie widoczności i ruchu w wyszukiwarce Google. Ja bardzo chętnie studiuję wpisy SEO w http://portalpolska.pl/artykul-sukces-wspolczesnego-marketingu-pozycjonowanie-stron-internetowych i jestem mocno z nich zadowolona. Należy mieć na uwadze, że w zestaw pozycjonowania stron wchodzi dużo składników które muszą działać razem ze sobą.

  OdpowiedzUsuń
 7. Również uważam, że pozycjonowanie strony w internecie jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Sama korzystam z usług firmy która się tym zajmuje. Najpierw przeprowadzili audyt mojej strony a następnie wskazali rzeczy które trzeba poprawić aby zwiększyć widoczność mojej strony w internecie i zaczęliśmy współpracę. Mogę polecić każdemu tę firmę https://www.granker.pl/ bo jestem bardzo zadowolona z efektów pracy. Nie zawiodłam się chociaż miałam mieszane uczucia jeżeli chodzi o pozycjonowanie strony.

  OdpowiedzUsuń
 8. Także czekam na jakiś info nt nowych wpisów

  OdpowiedzUsuń
 9. Dużo ciekawych informacji, czekam na aktualizacje

  OdpowiedzUsuń
 10. Naprawdę super blog. Nie wiedziałem, że można mieć tak goromny talent do prowadzenia bloga. Zazdroszczę, bo sam nie potrafię prowadzić bloga.

  OdpowiedzUsuń
 11. Interesujące informacje. Zrobiły na mnie ogromne wrażenie.

  OdpowiedzUsuń